Polistirolo granulės

Polistirolo granules sedmaisiams

Kaina: Teirautis tel. +370 694 34590 arba atsiųskite užklausą.

Kas yra polistirolo granulės?

Polistirolo granulės iš esmės yra polistireninis putplastis, tačiau nesuformuotas į blokus iš kurių yra pjaustomas pagal reikiamus matmenis

Kam naudojamos?

Polistirolo granulės gali būti naudojamos šiltinimo darbams užpildant oro tarpus, galima užpildyti ir kitas įvairiausias ertmes. Šios granulės labai tinka sėdmaišių gamybai(sėdmaišių užpildymui). Granulės yra vienodo dydžio, labai kokybiškos, optimalaus kietumo todėl tarnaus ilgą laiką.

Polistirolo granulės sėdmaišiuose

Sėdmaišyje granulės naudojamos dėl mažo tankio. Jos yra labai lengvos, bet tvirtos. Granulėmis užpildytas sėdmaišis yra ypatingai patogus sėdėti ar gulėti ir puikiai formuojamas. Deja ilgainiui net ir ši puiki medžiaga “susisėdi”.  Ypatingai linkusios susidėvėti granulės kurios vardan pigesnės kainos yra labai daug išpūstos. Kitaip tariant iš mažiau žaliavos gauname daug daugiau produkto, kuris deja dėl to tampa per daug minkštas ir nekokybiškas. Mūsų gaminamos granulės yra optimalaus dydžio bei kietumo, idealiai tinka sėdmaišiams užpildyti.

Šiltinimas granulėmis

Polistireninio putplasčio granules dažniausiai naudoja namų sienoms šiltinti. Aukšto slėgio kompresorių pagalba granulės yra pučiamos į sienoje esantį oro tarpą per iš anksto išgręžtas skyles. Teisingai atliekant darbus granulės užpildo visus, net menkiausius nelygumus, įdubimus ar plyšius sienoje. Granulės taip stipriai suspaudžiamos, kad kietumas  prilygsta polistirolo plokštėms. Polistirolo granulės bėgant laikui išlaiko stabilius matmenis, nebijo drėgmės, nekeičia šiluminių savybių.

Please follow and like us: